Metin2-Cheat

Cheaty,Boty,Poradniki niech gra będzie prosta!!!


#1 2013-05-18 20:45:05

kate8505

Nowy

Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 3
Punktów :   -1 

polandts.pl zaprasza do wspólnej zabawy

http://www.polandts.com.pl/s/img/emotionheader.jpg?1368612223.908px.253px

Witajcie ludziska
Mam przyjemność zaprezentować Wam nasz serwer jakże popularnego komunikatora ts3.
Zwołaj swoich przyjaciół, z którymi grasz i się bawisz i klikając connection → connect wpisz w serwer adres polandts.pl

Oto kilka słów o nas

Mamy 512 slotów z czego około 200 zajętych i bardzo byśmy chcieli by zaistniała konieczność zwiększenia limitu.
TS znajduje się na serwerze dedykowanym, na którym znajdują się zabezpieczenia przeciwko popularnym d-dos.
Za nic nie płacisz... wchodzisz i najnormalniej w świecie możesz poprosić prosto z progu o założenie kanału i bawić się ze znajomymi.
Selektywnie dobrana administracja ma za zadanie pomóc Wam w nurtujących problemach.
Boty muzyczne i DJ umilają czas różnorodną muzyczką.

Wszystko od graczy dla graczy, po to by pociskało nam się lepiej.

Im więcej ludzi tym większa mobilizacja dla nas by go cały czas ulepszać. Nie oszukujmy się... im więcej osób tym weselej,. Istnieje możliwość utworzenia licznym eventów by rozruszać towarzystwo ( jaka to melodia, idol, karaoke)

Zainteresowany?
Odwiedź naszą stronkę internetową i dowiedz się więcej
www.polandts.pl
www.polandts.com.pl

Offline

 

#2 2013-09-19 23:24:50

kate8505

Nowy

Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 3
Punktów :   -1 

Re: polandts.pl zaprasza do wspólnej zabawy

W soboty o godzinie 20 zapraszamy na ewent IDOL

Offline

 

#3 2013-09-20 14:07:00

technikxp

Nowy

Zarejestrowany: 2013-09-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: polandts.pl zaprasza do wspólnej zabawy

Bardzo fajny ts Zapraszamy wszystkich chetnych na nasz ts Zero Lagow i zero jakis problemow plus Administracja najlepsza

ZAPRASZAMY

Offline

 

#4 2013-09-30 01:17:02

kostur

Nowy

Zarejestrowany: 2013-09-30
Posty: 1
Punktów :   

Re: polandts.pl zaprasza do wspólnej zabawy

Witam nie polecam serwera. Właściciel serwera banuje i kickuje każdego kto mu się nie spodoba nie wiadomo za co, również jeżeli ktoś ma sprawę do właściciela to oczywiście albo nie ma czasu albo mu się nie chce albo go nie ma... Szczerze odradzam... A co do lagów to są i to często wyrzuca z ts-a ludzi nie wiadomo czemu... potrafi wyrzucić  z 15 osób naraz...

Ostatnio edytowany przez kostur (2013-09-30 01:20:21)

Offline

 

#5 2013-09-30 01:17:45

Sharlin

Nowy

Zarejestrowany: 2013-09-30
Posty: 1
Punktów :   

Re: polandts.pl zaprasza do wspólnej zabawy

Najlepsza Administracja?
Szukałam znajomej i weszłam na pomoc.
Po GODZINIE CZEKANIA ktoś łaskawie się pojawił i nawet mi nie pomógł. Do tej pory nie mogę się z nią skontaktować. Dziękuję wspaniałej administracji -.-
Szczególnie podziękowania dla gościa nickiem $z4q!

Ostatnio edytowany przez Sharlin (2013-09-30 01:23:01)

Offline

 

#6 2013-09-30 01:26:28

Sprite0625

Nowy

Zarejestrowany: 2013-09-30
Posty: 1
Punktów :   

Re: polandts.pl zaprasza do wspólnej zabawy

Serwer nadal zaprasza nowych ludzi

Idol w soboty o 20 Zapraszamy

Offline

 

#7 2013-09-30 22:05:59

kate8505

Nowy

Zarejestrowany: 2013-05-18
Posty: 3
Punktów :   -1 

Re: polandts.pl zaprasza do wspólnej zabawy

I cóż tu powiedzieć... Jeśli ktoś wchodzi na centrum pomocy wszyscy administratorowie dostają od razu wiadomość o tym i nie da się tego zignorować. Jeśli rzeczywiście godzinę czekałaś to chyba jeszcze przed wakacjami albo rzeczywiście nikogo nie było. Druga sprawa nikt nie jest Guru by wiedzieć o kogo chodzi. Jeśli ktoś wchodzi i mówi że szuka koleżanki a nie zna ani jej nicku, ani nazwy kanału na którym przesiaduje to przykro mi, ale żaden z adminów nie będzie przeszkadzał ludziom chodząc po kanałach i pytając się czy zna osobę która siedzi na górze.

Lagów nie ma. Jesteśmy na tym samym hostingu co dwa speaki w pierwszej dziesiątce światowej. Jedyny problem może być kiedy serwerownia zmienia poziomy zabezpieczeń i wprowadza nowe konfiguracje. Wtedy osoby ze słabym internetem mogą stracić połączenie. Odbywa się to jednak w nocy i bardzo rzadko kiedy jest odczuwalne, chyba że wprowadzane są drastyczne zmiany.

Kostur ciekawa jestem co chciałeś od właściciela skoro nie miał dla Ciebie czasu, bo na to wychodzi ze nic specjalnego albo wchodiłeś bo go denerwować. Banowanie i kickowanie jest tylko w przypadku naruszenia regulaminu i właściciel jest ostatnią osobą która to robi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Czempiń